Úvod

26. prosince 2012 v 23:30 | Hanashi |  Překlady
Dobrý den,
s překlady jsem začala u jedné písničky jménem Yakusoku (Promise). Náhodou jsem na ni narazila a chytla mě za srdce. Chtěla jsem vědět o čem je, za každou cenu. Zkoušela jsem najít český překlad, ale nikde nebyl. A protože k tomu byly anglické titulky, tak jsem vzala google a opisovala jsem si věty. Potom mě napadlo, že bych si to mohla zapisovat, protože si to jen tak nezapamatuji o čem to je a je to moc pěkná písnička a když jsem si ji přeložila, byla ještě hežčí.Google mi to nepřeložil přesně, proto jsem si musela věty malinko předělávat. Nic néně, rozhodla jsem se, si přeložit více písniček na které jsem nenašla překlad, a právě zde je budu dávat, aby jste si nemuseli sami dělat překlady jako já... je to dost pracné.
No, neočekávejte nic extra, přece jenom je to přes google a nejsem zrovna mistrem tohoto oboru, ale alespoň tu máte něco. Budu tam dávat lyric a překlad a protože se mi to nechce oddělit od sebe, tak lyric nechám černou a překlad dám žlutou.
Kdyby byly otázky, tak sem s nimi. Možná bych vám mohla přeložit nějakou písničku o kterou požádáte, ale není to stoprocentní... nejdřív si ji musím poslechnout a potom zhodnotit, jestli se mi do toho vůbec chce :D.
Mějte se krásně.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama